Siemens iQdrive Motor Teknolojisi Nedir?

Siemens iQdrive Motor Nedir?

Siemens markasının geliştirmiş olduğu motor teknolojisidir. Siemens bu motor ile dayanıklılık, tasarruf ve verimliliği hedeflemiştir. Geliştirmiş oldukları bu motora 10 yıllık garanti vererek iddialı olduklarını göstermişlerdir.

Çamaşırlarınızı korumak için de etkili bir teknolojiye sahip olan iQdrive seçtiğiniz programın ihtiyacı olan verimlilik gücü sensörler sayesinde hesaplanır ve tambura yüklenen yüke göre kontrol paneline sürekli bilgi gönderilir böylelikle çamaşırlarınız tamda gerektiği kadar yıkanması sağlanır. Bu durum ekstra güç harcamayacağı için tasarruf olarak da katkı sağlar.

Eğer çamaşırlarınızda normalin dışında gelişen bir durumla karşılaşırsanız topaçlanma vb. 3G sensörler aktif olur ve tamburu ters yöne doğru çevirerek çamaşırlarınıza açma işlemi uygulanır.

Standart motorlarda bulunan kömür fırça sistemi iQdrive motor da bulunmamaktadır. Kömür fırça sistemli motorlarda sürtünmeden kaynaklı aşınmalar görülürken iQdrive motorda böyle bir şey söz konusu değildir bu yüzden iQdrive motorlar aşınma kaynaklı sorunlar yaşamadığı için uzun ömürlü olmaktadır ve Siemens tarafında 10 yıl garanti verilmektedir.

iQdrive Motor Teknolojili Ürünler

Add to compare
Siemens SN235I00JT Bulaşık Makinesi

Siemens SN235I00JT Bulaşık Makinesi

En uygun fiyat:epttavm.com
2.540,00
We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

GPindeks.com
Compare items
  • Total (0)
Compare
0