Dyson V10 Cyclone Şarjlı Süpürge

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 4
Yorum ekle

Dyson V10 Cyclone Şarjlı Süpürge
Dyson V10 Cyclone Şarjlı Süpürge

Açıklama

Dyson V10 Cyclone

Dyson V10 Cyclone

Dyson V10 Cyclone Şarjlı Süpürge

Halılarınızı Kirlerden Arındırın

Dyson V10 Cyclone yüksek performanslı süpürge başlıkları yüksek tork gücünde performans sergiler ve halılarınız da ki kirleri Dyson V8 Absolute e oranla %25 daha fazla kir çekim gücü oluşturur.

Sert Zeminlerde Yüksek Performans

Dyson V10 Cyclone sert zeminler için tasarlanmış yumuşak süpürge başlığı sayesinde yere yayılmış kırıntıları zahmetsizce temizler.

Dyson V10 Cyclone Hayatınızı Kolaylaştırır

Dyson V10 Cyclone basit kullanımı sayesinde evin bir çok bölümünde sorunsuzca kullanım sunar. İster uzatma aparatı ile uzanması zor bölümlerin temizleyin ister şarjlı el süpürgesi haline getirip koltuk üstünü temizleyin. Dyson V10 Cyclone ile evin bir çok alanını rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

Dsyon V10 ile aracınızı da kolayca temizleyebilirsiniz. Pratik taşıma olanağı sayesinde uygun başlıklarla aracınızı rahatlıkla temizleme imkanı sunar.

Dyson V10 duvara asma özelliği olan şarj ünitesi sayesinde temizliğiniz bittikten sonra kolayca şarj ünitesine yerleştirebilirsiniz. Ayrıca duvarda olması hem sürekli elinizin altında olmasını sağlayacak hemde yer tutma açısından sizi üzmeyecektir.

Dyson Dijital Motor V10

Dyson’nın bugüne kadar üretmiş motorların içinde en küçük, en hafif ve en güçlü motordur. Çelik malzeme yerine seramik kullandığı motor dakikada 125.000 dev / gerçekleştirmektedir. Bu durum Dyson V10’u en kuvvetli emiş gücüne sahip süpürge yapmaktadır.

Dyson V10 Hijyenik Toz Haznesi

Pratik toz haznesini boşaltma mekanizması sayesinde elinizi toza değdirmeden tek bir dokunuş ile toz haznesini boşaltın. Bu sayede hijyenik bir durum sağlamış olursunuz.

Yüksek Oranda Filtreleme Özelliği

Komple kapalı filtre özelliği sayesinde Dyson V10 temizlik sırasında tozları %99.97 engelleyerek hava ile karışmasını engeller.

Cyclone Teknolojisi

Cyclone makinenin merkezi ekseni etrafında eş merkezli olarak çalışır, böylece hava da daha verimli bir şekilde sirkülasyon oluşur. Bu, 79,000 g’den daha fazla kuvvetler oluşturup mikroskobik partikülleri hazneye taşır.

Daha Fazla Performans

Dyson V10, Dyson V8 e oranla %25 daha fazla emiş gücüne sahip. Bu fark ise iki farklı tasarımdan kaynaklanıyor.

Dyson V10 da toz haznesi, motor ve cyclone tek bir hizadadır. Bu durum daha verimli çalışmasına sebep oluyor.

Dyson V8 de ise bu durum söz konusu değildir. Toz haznesi, motor ve cyclone tek hizada bulunmadığı için verimlilik Dyson V10 modeline oranla %25 aşağıda kalıyor.

Dyson V10 Cyclone

Dyson V8 Absolute

Dyson V10 Temel Özellikler

dyson-v10-pratik-kullanim

Pratik Dönüştürme

Dyson V10 şarjlı süpürgesini pratik şekilde el süpürgesine dönüştürebilirsiniz. Böyle bir durumda pratik taşıma durumuna dönüşüp aracınız vb gibi durumlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz.

dyson-v10-kesintisiz-60--dakika-performansi

60 Dakikaya Kesintisiz Çalışma Süresi

Dyson V10 normal başlık kullanımlarında 60 dakikaya kadar kesintisiz performanslı pil ömrü sunmaktadır. Motorlu başlıklar kullandığınız da bu süre 20 dakikaya kadar düşmektedir.

dyson-v10-pratik-duvas-sarj-unitesi

Duvar Aparatı

Dyson Cyclone V10 şarjlı süpürgeyi kolay şekilde duvara monte edebilirsiniz. Bu şekilde yer kaplama konusunda da sizi mutlu edecektir.

dyson-v10-3-guc-secenegi

3 Farklı Güç Seçeneği

Dyson V10 da 3 farklı güç seçeneği bulunmaktadır. Bu şekilde süpürmek istediğiniz zemine göre gücü ayarlayabilirsiniz.

Ek bilgi

Özellikler: Dyson V10 Cyclone Şarjlı Süpürge

Marka

Dyson

Model

V10 Cyclone

Teknoloji

Videolar

Videolar: Dyson V10 Cyclone Şarjlı Süpürge

İnceleme (0)

Kullanıcı Yorumları

0.0 5
0
0
0
0
0
Yorum Ekle

Henüz yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun “Dyson V10 Cyclone Şarjlı Süpürge”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GPindeks.com
Register New Account
Reset Password