Electrolux KGV7539IK Gazlı Ocak

Yorum ekle
Add to compare
  • This product is available at Amazon, Gurbuzevaletleri.
  • At amazon.com.tr you can purchase Electrolux KGV7539IK Gazlı Ocak for only 7,246.00, which is 20% less than the cost in Gurbuzevaletleri ( 9,059.20).
  • The lowest price of Electrolux KGV7539IK Gazlı Ocak was obtained on 20/10/2019 02:30.

7.246,00

En uygun fiyat: amazon.com.tramazon.com.tr
Satıcıya Git
Set Lowest Price Alert
×
Notify me, when price drops
Set Alert for Product: Electrolux KGV7539IK Gazlı Ocak - 7,246.00
Last updated on 20/10/2019 02:30
Electrolux KGV7539IK Gazlı Ocak
Electrolux KGV7539IK Gazlı Ocak

7.246,00

Açıklama

Electrolux KGV7539IK Gazlı Ocak

Gazlı ocaklar yanan ateşin verdiği doğal pişirme izlenimi ve pratik kullanımları ile ağırlık olarak tercih edilirler. Ancak bu kullanım deneyimi, bir çok güvenlik önlemi gereksinimini de birlikte getirir.

Electrolux TouchSure gazlı ocağı akıllı elektronik donanımı ile birlikte sunarak benzersiz ölçüde pratik ve güvenli bir gazlı ocak kullanım deneyimi sağlar.

Electrolux KGV7539IK Gazlı Ocak Özellikleri

Pratik Alev Kontrolü

Çizgisel sürüklemeli kontrol paneli ocağınız da ki alev seviyesini basit bir dokunuşla kolayca ayarlamanızı olanak sağlar. Bu şekilde gaz kontrolünü kontrol etmeniz sizin için basit bir hale gelecektir.

Led Göstergeler

Electrolux KGV7539IK gazlı ocak size elektrikli ocak konforu sunmaktadır. Ocağınızın üzerinde bulunan LED göstergeler sayesinde hangi gözün aktif olduğunu ya da kapalıyken hangi gözün sıcak olduğunu panel üzerinde görmenize olanak sağlar. Bu şekilde elektrikli ocaklarda ki göstergeler gibi bir deneyim yaşarsınız.

Çocuk Kilidi

Çocuklarınız sizden habersiz yanlış bir şeyler yapmaması için Electrolux KGV7539IK da bulunan çocuk kilidi sayesinde olası tehlikelerin önüne geçin. Basit bir dokunuşla ocağınızı kilitleyin ve böylece ocağın çalışmasını engellemiş olun.

Gaz Kaçak Koruması

Electrolux KGV7539IK gaz kaçaklarına karşı akıllı sistem sayesinde yaşanması mümkün olumsuz durumlara karşıda tedbiri sizin yerinize alacaktır. Eğer ocağınız aktif haldeyken taşma, rüzgar vb durumlarda ocak alevi sönmüşse ya da acık unutulmuşsa ocağınız 3 kere ateşleme yapmaya çalışır ateşleme başarılı olduğu taktirde ocağınız bir süre aktif olarak çalışır ve herhangi bir hareket olmadığında gazı otomatik olarak keser. Diğer bir durum söz konusu olduğunda yani 3 kere ateşleme sonucunda ocağınız yanmazsa gazı otomatik olarak kesecektir.

Davlumbaz ile Kablosuz İletişim

Electrolux KGV7539IK ocağı ile entegre olarak uyumlu davlumbazlarla kablosuz iletişim kurabilmekte. Yani ocağınız pişirmeye başladığı sırada davlumbaz ile iletişime geçer ve alev boyutuna uygun bir şekilde davlumbazın kademesini otomatik olarak ayarlar.

Electrolux KGV7539IK Gazlı Ocak Panel

Atıl Isı Göstergesi

Ocağınızı söndürdükten sonra sıcak olan gözleri size gösterir ve oluşabilecek kazaların önüne geçer.

Hob2Hood

Uyumlu davlumbazlarla iletişim kurmanızı sağlayan bölüm. Hob2Hood ile ocağınızın üzerinde ki panellerden davlumbazınızı kolayca kontrol edebilirsiniz.

Sürüklemeli Kontrol

Dokunmatik olarak kontrol edebileceğiniz bu bölümde parmağınızı sürükleme yöntemi ile kolayca dilediğiniz ısıya ayarlama yapabilirsiniz.

Zamanlayıcı

Bu özellik ayarlanan süre bitiminde sesli sinyal vermeye başlamaktadır.  Bu sayede yemeklerinizi fazladan pişirerek lezzetini kaçırmayın ya da olası unutmalara karşı önleminizi alın.

Çocuk Kilidi

Çocuk kilidi çocuklarınızın ocak ile iletişim kurmasını engeller. Bu özelliği aktif ettiğinizde ocağın düğmeleri pasif hale gelecektir.

Durdur / Devam Et

Bu bölüm sayesinde ocakta ki tüm aktif gözleri durdurmanızı sağlar istediğiniz zaman eski ayarlardan devam ettirebilirsiniz.

Electrolux KGV7539IK Gazlı Ocak Ekstra Özellikler

Speed Burner Ocak Gözü

Ocak kullanımında gaz tüketiminde %20 ye varan tasarruf sağlayan yeni teknolojiye sahip gözdür.

MultiCrown WOK Ocak Gözü

Yüksek ateşte pişirmeniz gereken yiyecekleriniz için kullanmanız gereken göz. Bu göz diğer ocak gözlerine nazaran daha yüksek ısı vermektedir.

Sert Vitro Seramik Cam Yüzey

Ocak temizliğinde sizi üzmeyecek yüzeye sahip olan Electrolux KGV7539IK yüksek ısılara dayanıklı seramik yüzey sayesinde uzun süre sorunsuzca kullanabileceksiniz.

4 mm Yüzey Kalınlığı

4 mm’lik ince tasarımı sayesinde mutfağınıza mükemmel uyum sağlayıp estetik bir görünüm sağlayacaktır.

Profesyonel Tasarım Izgara

Ocak üstünde ki tencereleri kaldırmadan basit bir şekilde ayarlamayı sağlayan ızgaralar sayesinde zorluk yaşamayacaksınız.

Electrolux KGV7539IK Gazlı Ocak Genel Bakış

Electrolux KGV7539IK bir çok yeni özelliği sayesinde çoğu ocaktan bir adım önde yer almaktadır. Electrolux KGV7539IK de bulunan aydınlatmalı dokunmatik kontrol paneli, otomatik kapanma, geliştirilmiş alev kontrolü, kablosuz davlumbaz bağlantısı ve yüksek performanslı ocak gözleri sayesinde diğer ocaklardan ayrılmış durumdadır.  Electrolux KGV7539IK güvenle mutfağınız da kullanabileceğiniz sizi üzmeyecek fonksiyonlara sahiptir.

Ek bilgi

Özellikler: Electrolux KGV7539IK Gazlı Ocak

Atıl Isı Göstergesi

Var

Çocuk Kilidi

Var

Dokunmatik

TouchSure

Doğalgaz / LPG

Var

Gaz Kesme Emniyeti

Var

Genişlik

75 cm

Gözler

1 adet WOK, 3 adet orta, 1 adet küçük boy

Hızlı Pişirme

Var

Hob2Hood

Kablosuz Davlumbaz Bağlantısı

MultiCrown WOK

3,5 kW

Otomatik Kapanma

Var

Yüzey

Vitro Seramik Cam

Zamanlayıcı & Alarm

Var

Videolar

Videolar: Electrolux KGV7539IK Gazlı Ocak

Fiyat Geçmişi

-

İnceleme (0)

Kullanıcı Yorumları

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Yorum Ekle

Henüz yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun “Electrolux KGV7539IK Gazlı Ocak”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GPindeks.com
Compare items
  • Total (0)
Compare
0