Siemens KG58VVL30N Buzdolabı

  • Ürün Mediamarkt, Bsh-group adresinde bulunmaktadır.
  • mediamarkt.com.tr adresinden Siemens KG58VVL30N Buzdolabı ürününü 4,399.00 'a satın alabilirsiniz.,
  • Siemens KG58VVL30N Buzdolabı ürününün en düşük fiyatı 27/10/2020 01:31 tarihinde olmuştur.

4.399,00

En uygun fiyat: mediamarkt.com.trmediamarkt.com.tr
En Ucuz Teklif
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Fiyat düştüğünde bana haber ver
Ürün bildirimini ayarla: Siemens KG58VVL30N Buzdolabı - 4,399.00
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
SKU: siemens-kg58vvl30n-buzdolabi Etiketler: ,
Son güncelleme 27/10/2020 01:31
Siemens KG58VVL30N Buzdolabı
Siemens KG58VVL30N Buzdolabı

4.399,00

Açıklama

Siemens KG58VVL30N Buzdolabı

Siemens KG58VVL30N Buzdolabı A++ sınıfında olan siemens buzdolabının yıllık enerji tüketimi ortalama 292 kWh/yıl civarındadır. Bu da bir buzdolabı için oldukça iyi değerlerde olduğu anlamına geliyor. Siemens KG58VVL30N 40 desibel ses seviyesine sahipken 508 litrelik hacimle oldukça büyük bir dolaptır.

Beyaz renge sahip olan Siemens KG58VVL30N dikey kapı kullarına sahiptir ve soğutucu kısmı LED aydınlatma kullanılmıştır. Ledlerin uzun ömürlülüğü sayesinde uzun süre aydınlatma problemi yaşanmayacaktır.

Siemens KG58VVL30N buzdolabının soğutucu bölümün kapasitesi 379 litredir. Cihazın içinde beş adet cam raf bulunmaktadır. Cam raflar korumalı olduğu için herhangi bir problem yaşamazsınız. 5 camlı rafların 2 tanesi hareket edebilir özelliğe sahip. Yani rafın yüksekliğini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.  Soğutucu kısmında 1 adet kapı rafı bulunmakta. Cihazın 1 adet meyve ve sebzelerin muhafazası ve tazeliği için hyperFresh teknolojili çekmecesi bulunmakta.  hyperFresh özellikle çekmece de nem ayarı yapılabilmekte ve böylece çekmecede tuttuğunuz meyve ve sebzeleri bu ayar sayesinde uzun süre taze olarak muhafaza edebilirsiniz.

Siemens KG58VVL30N Buzdolabının 126 litre dondurucu kapasitesi bulunmaktadır. Bir kilogramı 24 saatte dondurabilir ve 14 kilogram kapasitesi mevcuttur. Yaşayacağınız elektrik problemlerine karşı içinde ki gıdaları 26 saate kadar oldukça tatmin edici bir süre muhafaza edebilmekte.

Dondurucunuzun içinde bir adet BigBox bölümü yer almaktadır. Bu alanı büyük hacimli gıdalarınızın muhafazasını sağlamak için kullanabilirsiniz

Siemens KG58VVL30N Buzdolabı fabrikasyon olarak sağ menteşe olarak gelmekte ama istenirse montajı yapacak olan yetkili siemens servisinden kapı yönü değiştirme talebinde bulunabilirsiniz.

Yüksekliği ayarlanabilir sabit ön ayaklar sayesinde bozuk zeminlerde bile doğru ayarlar yapılarak buzdolabınızın sallanmasını engeller.

Siemens KG58VVL30N Buzdolabı Teknolojileri

lowFrost Teknolojisi

Siemens KG58VVL30N Buzdolabının özelliklerinden olan lowFrost teknolojisi ile hem cihazınızın hem ekonomik seviyede enerji tüketimi yapacak hemde cihazınız daha sessiz olacak.

lowFrost teknolojisi nedir?

lowFrost kelime karşılığı da olan düşük buzlanma anlamına gelir. Düşük buzlanma cihazınızın normal kullanımlar da üreteceği buzlanmayı kendi teknolojisi ile ısıtarak buzları eritecektir ve bu erittiği buzun suyunu motorun üzerinde bulunan su kabına aktararak cihazınızdan tahliye edecektir.

Burada dikkat etmeniz önemli bir konu bulunmakta. lowFrost teknolojisi sadece soğutucu bölümünde aktiftir yani dondurucu bölümünde mevcut değildir ama bu durum gözünüzü korkutmasın dondurucuya ambalajsız gıda ya da çok sık dondurucu kapağını açıp kapamazsanız sorun yaşamazsınız.

freshSense teknolojisi

Siemens KG58VVL30N Buzdolabında bulunan bir başka güzel özellik daha. Gıdalarınızın tazeliği ile ilgili problemler mi yaşıyorsunuz? O zaman freshSense teknolojisi ile tanışmalısınız.

freshSense, buzdolabınız da ki gıdaları uzun süre tazeliğini korumak için geliştirilmiş bir teknolojidir. Dolabınızın içinde ki sıcaklığı sabit tutarak stabil bir soğutma gerçekleştirir Yani sıcak iklimlerde ya da buzdolabınızın kapısının sürekli açılıp kapatıldığı durumlarda oluşacak buzdolabı içi sıcaklığı mümkün oldukça sabit tutmak için geliştirilmiştir.

Daha taze yiyecekler için freshSense teknolojisi bulunan Siemens KG58VVL30N Buzdolabı modelini seçebilirsiniz.

Hızlı dondurma

Hızlı dondurma özelliği cihazınıza yeni gıda ekleyeceğiniz zaman kullanmanız gereken özelliktir. Hızlı dondurmanın amacı yeni ekleyeceğiniz gıdalardan ötürü diğer gıdaların ısı kaybını önlemek. Yani yeni eklenen gıdalar kısa süre içinde istenilen sıcaklığa ulaşılması sağlamır. İstenilen soğukluğa ulaşan gıdaları tespit eden sensörler normal çalışma rutinine geri döner.

safetyGlass cam

Cihazınızın raflarının cam olması sizi ürkütmesin safetyGlass sayesinde buzdolabı rafınız ekstra daha dayanıklıdır temizlik konusunda da oldukça basit şekilde yapılabilmektedir.

Ek bilgi

Özellikler: Siemens KG58VVL30N Buzdolabı

Aksesuarlar

3 x Yumurtalık

Boyutlar (Y x G x D)

191 X 70 X 77 cm

Enerji Sınıfı

Elektrik Tüketimi

292 kWh/yıl

hyperFresh

Var

Kapasite

Kapasite

Dondurucu bölmesi net 126 litre

Kapı Yönü

Değiştirilebilir, Sağ

Renk

Beyaz

Ses Seviyesi

40 dB(A)

Sogutucu Sıcaklık Göstergesi

İç analog

Teknik Bilgiler

Kapı menteşesi sağda, Kapı yönü değiştirilebilir
Yüksekliği ayarlanabilir ön ayaklar, tekerlekli arka ayaklar
Defrost suyu akıtma oluğu
Bağlantı: 90 W
220 – 240 V
İklim sınıfı: SN-T

Sogutucu Raf Adedi

5

Yumurtalik Adedi

3

Soğutucu Bölmesi Defrost

Otomatik

Dondurucu Bölmesi Defrost

Manuel

Fiyat Geçmişi

-

İnceleme (0)

Kullanıcı Yorumları

0.0 5
0
0
0
0
0
Yorum Ekle

Henüz yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun “Siemens KG58VVL30N Buzdolabı”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GPindeks.com
Register New Account
Reset Password