Bosch Çamaşır Makinesi

  • Tümü
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Bosch WAT24662TR Çamaşır Makinesi

Bosch WAT24662TR Çamaşır Makinesi

En uygun fiyat:epttavm.com
1.575,00
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Bosch WAY288H0TR 9 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Bosch WAY288H0TR 9 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

En uygun fiyat:aynigunkargo.com
7.399,00
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Bosch WAW28760TR Çamaşır Makinesi

Bosch WAW28760TR Çamaşır Makinesi

En uygun fiyat:eevse.com
4.751,00
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Bosch WAT2849XTR Çamaşır Makinesi

Bosch WAT2849XTR Çamaşır Makinesi

En uygun fiyat:epttavm.com
29,50
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Bosch WAB12061TR Çamaşır Makinesi

Bosch WAB12061TR Çamaşır Makinesi

En uygun fiyat:n11.com
2.511,03
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Bosch WAK20202TR Çamaşır Makinesi

Bosch WAK20202TR Çamaşır Makinesi

En uygun fiyat:epttavm.com
12,00

Bosch i-DOS teknolojisi nedir? Hangi modellerde var?

i-DOS teknolojisi çamaşır makinelerinde kullanılan akıllı deterjan sistemdir. Bu sistem sayesinde çamaşırlarınızın ihtiyacı kadar deterjan kullanır. Böylece su ve deterjan tasarrufu sağlanmış olur.

1. bölmeye 1.3 litre kapasiteli sıvı deterjanı çamaşır makinenizin deterjan haznesine boşaltın. i-Dos sistemi burada ki sıvı deterjanı çamaşırlarınızın yüküne ve kirliliğine bağlı olarak kullanım sağlayacaktır. Daha zorlu kirler için cihazınızın 2. bölmesine yarım litre yumuşatıcı ekleyebilirsiniz.

Otomatik programı seçtikten sonra sensörler çamaşırlarınızın türünü, yükleme kapasitesini otomatik olarak belirleyecektir. Böylelikle çamaşır makineniz ihtiyacı kadar su, deterjan ve yıkama süresi belirleyecektir. Bu sistem sayesinde deterjan kullanımı %30, su tüketiminiz ise yıllık 7062 litreye kadar azalmış olacak ve çamaşırlarınız ekstra deterjan, su ve yüksek sürelere maruz kalmayacağı için daha uzun ömürlü olacak.

i-DOS Destekli Bosch Çamaşır Makineleri Hangileridir?

Home Connect Nedir?

Home Connect, cihazınıza internet aracılığı ile her yerden erişmenizi sağlayan bir teknolojidir. Home Connect uygulaması telefonunuza indirdikten sonra Home Connect destekli cihazınıza wifi bağlantısı yaparak cihazınız yanınızdaymış gibi kontrol edebilirsiniz. Böylelikle eve gelmeden önce cihazınızı çalıştırarak eve geldiğiniz de her şey hazır olabilir ya da evden acele çıktığınız da cihazı çalıştırmayı unutsanız bile Home Connect sayesinde uzaktan kontrol ile cihazınızı çalıştırabileceksiniz.

Home Connect Destekli Çamaşır Makineleri Hangileridir?

Bosch AntiStain (Leke çıkarma programı) Nedir?

AntiStain (Leke çıkarıcı) sayesinde en inatçı lekeleri bile kolaylıkla çıkaran bu teknoloji ile lekeler korkulur rüya olmaktan çıkacak. Standart program ile çalışan bu program 16 farklı lekeyi temizleme yeteneğine sahip.

AntiStain özelliğini normal programlarda kullanabilirsiniz bu özellik otomatik olarak suda bekleme süresini, kaç derecede yıkanacağını ve hatta tamburun dönüş şeklini belirler. Böylelikle sizi zor durumda bırakan lekeleri basit bir şekilde çözmüş olur.

AntiStain (leke sökücü) Destekli Çamaşır Makineleri Hangileridir?

Reload (Sonradan Ekleme) Özelliği Nedir?

Reload teknolojisi yani Türkçe anlamı ile “sonradan ekleme” bosch çamaşır makinelerinde Seri | 2 WAB12061TR  modeli haricinde diğer bosch çamaşır makinelerinde mevcut olan bir özelliktir.  

Sonradan ekleme özelliği sayesinde unutulan ya da sonradan çıkan çamaşırlarınızı var olan programı durdurarak rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Böylece tek bir çamaşır için tekrar makineyi çalıştırmak ya da bir elbisenizi günler sonra tekrar yıkamak zorunda kalmazsınız.

Bosch Çamaşır Makinesi 15 Dakikalık Süper Kısa Program

Bosch markası belki de dünyanın en hızlı yıkama programına sahip bir teknolojiyi geliştirmiş durumda. Bir çok kullanıcının ihtiyacı olan hızlı programlar Bosch markasında 15 dakikaya kadar inmiş durumda.

Bosch çamaşır makinelerinde ki 15 dakikalık süper hızlı programını 2 kg kapasiteli çamaşırlar için kullanabilirsiniz. Ana yıkama programının yanında iki durulama ve sıkma işlemini 15 dakika içinde yapmaktadır.

Bosch Çamaşır Makinelerinde ActiveWater Nedir?

ActiveWater özelliği belki de bir çok çamaşır makinesi kullananların atladığı ya da önemsemediği özelliklerden bir tanesidir. ActiveWater, çamaşır miktarına göre ihtiyaç duyulan suyu hesaplar ve gelişmiş tambur sayesinde çamaşırlarınız tam da ihtiyacı kadar su ile temasta bulunur. Böylelikle çamaşırlarınız ihtiyaçtan fazla suya maruz kalmayarak yıpranma süreleri azalır hemde yıllık 7000 litreye kadar su tasarrufu yapmanıza olanak sağlar. Bu yüzden çamaşır makinelerinde dikkat edilmesi gereken özelliklerden bir tanesidir ActiveWater teknolojisi.

ActiveWater Destekli Bosch Çamaşır Makineleri Hangileridir?

ActiveWater, bosch çamaşır makinelerinin tüm seri ve modellerinde mevcuttur.


Bosch Çamaşır Makinesi VarioDrum Nedir?

VarioDrum, tambur üzerine uygulanan bir teknolojidir. VarioDrum hassas giysilerinize ya da sık sık yıkamak zorunda kaldığımız elbiselere hassas şekilde davranarak yıpranmasını engellemektedir. Tambur yüzeyinde ki pürüzsüzlük ve ergonomik tasarımı sayesinde çamaşırların birbirine yapışmasını engellemektedir.

VarioDrum Özelliğini Destekleyen Bosch Çamaşır Makineleri

Bu özellik Bosch markasının Seri 2 WAB12061TR çamaşır makinesi modeli hariç diğer modellerinde mevcuttur.


GPindeks.com
Register New Account
Reset Password